שייכים לעכשיו

אנחנו בקונטמפו מאמינים שמטרופולין תל אביב וגוש דן הוא אחד המוקדים המרתקים בעולם: עסקים, תרבות, אומנות, קולינריה, קהילות מגוונות וחיים שוקקים 24/7.זהו מטרופולין בינלאומי מוביל שמושך אליו אנשים שאוהבים את הקצב, האנרגיה והחדשנות… אבל גם שקט, נוחות, שירות ואיכות חיים. לתפיסתנו, הקהל כיום הוא ישיר, פשוט ומתוחכם כאחד, לא נופל להבטחות סרק ומזהה את האיכות גם בלי שנדרש לתווית.

 

קונטמפו נדל”ן, מבית חיזוק ובינוי, נוסדה במטרה להוביל את ההתחדשות העירונית במטרופולין ולתת מענה לעכשוויות המתהווה בתפיסת המגורים ולאורח החיים המתעצב.צוות החברה מומחה בקידום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית – יודעים לחבר, מגשרים על פערים, מבינים ללב הלקוח, מקצועיים, רואים רחוק, חזקים פיננסית, יצירתיים, מנוסים, קפדניים- זה מה שעושה אותנו לחברה מובילה בתחום ומאפשר לנו להתגבר על כל המכשולים בדרך לעוד פרויקט חדש ועכשווי.

פרויקטים נבחרים

יהודה המכבי 32-36, ת"א

לחצו לפרטים

שלומציון 6 ויונתן הוופסי 5

לחצו לפרטים

מטמון הכהן 3, ת"א

לחצו לפרטים

סמטת המעלות 5, רמת השרון

לחצו לפרטים

גבע 4, גבעתיים

לחצו לפרטים

"סגירת מעגל": היזם שחזר לבנות את עיר הולדתו

שחר רז, שגדל ברמלה, חזר לעירו כיזם האחראי על פרויקט רחב היקף של התחדשות עירונית הכולל שישה מגדלים בסמוך למגדל המים האייקוני בעיר • ראש העירייה, מיכאל וידל: "יתרון גדול שהיזם הוא בן העיר, רמלאי תמיד נשאר רמלאי"

קרא עוד 06/06/2022

שחר רז: "אנחנו בונים חוויית מגורים עכשווית - בלב תל אביב"

אזורי הביקוש של תל אביב מתחדשים בפרויקטים רבים, שאת חלקם מובילה קונטמפו נדל"ן בבעלות שחר רז, כוח עולה בתחום ההתחדשות העירונית: "ממשיכים לנעוץ דגלים בת"א. הדגש בפרויקטים שלנו הוא על ניצול השטחים הציבוריים לטובת סגנון החיים של היום"

קרא עוד 27/07/2022

אחרי 100 שנה: גבעתיים מהערים הצפופות והמבוקשות – מתחדשת

על רקע המבנים המתיישנים, הצפיפות והביקוש הגובר – מובילה עיריית גבעתיים תוכניות פינוי-בינוי בהיקף של יותר מ-10,000 יחידות דיור. ראש העיר, רן קוניק: "הגבלנו את התמ"א, כדי לסמן עדיפות להתחדשות מתחמים. זה העתיד". שחר רז, קונטמפו נדל"ן: "אנחנו נטועים בגבעתיים ושמחים לקחת חלק פעיל ומרכזי בהתחדשותה"

קרא עוד 13/09/2022

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

משרדי החברה